• Neem contact met ons opNeem contact met ons op

Maxi cosi tobi autostoel black diamond

Gegevens
Gemaakt door: 05.01.2019
Auteur: Jeremey
Bekeken: 178

Evaluatie:  5 / 5

Star is actief
 

Fiyat Alarmı Kaldır 0,00 TL altı. Yaylı kol ile geçişi çok kolay 5 oturma ve yatma pozisyonu.

Kargo paketinde herhangi bir sorun tespit ederseniz, kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve kargoyu teslim almamanız gerekmektedir. İade ve Değişim Garantisi. Uyku pozisyonuda gayet iyi. Ücretsiz Kargo En geç 28 Şubat Perşembe günü kargoya verilir. Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

Siparişinizdeki ürünler için iade süresi 15 gündür.

Acaba doum ncesi ve sonras ne almalym. Bu yorumu faydal buldunuz mu. Denince aklnza gelen ilk marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Kargo paketinde herhangi bir sorun tespit ederseniz, kargo grevlisine tutanak tutturmanz ve kargoyu teslim almamanz gerekmektedir. Tek sknts ocuu oturtmak iin koyarken ve koltuktan alrken biraz zorlanyorsunuz. ye Ol ye Girii.

  • Uyku pozisyonuda gayet iyi.
  • Sipariş Takibi     info ilkebebe.

Maxi-Cosi Tobi Oto Koltuğu Black Diamond

Koltuğun arabaya kolayca yerleştirilmesini sağlayan içten geçen kemer yolu. Yaylı kol ile geçişi çok kolay 5 oturma ve yatma pozisyonu. Türkiye'de Bebek, Anne ve Hamile Ürünleri nereden alınır? Aradığınız ürünlerin en uygun fiyatlı sını ve en kaliteli sini ilkebebe ile keşfedecek ve ister mağazadan, ister ilkebebe.

Böylece mağazamızdan alışveriş yapar gibi bir deneyimi ilkebebe.

Bu srede, sipari ieriindeki rnlerin beden deiimini gerekletirebilir ya da baka bir rnle deiimini salayabilirsiniz. Bu yorumu faydal buldunuz mu? Hzl Gnderi ile Teslimat. Alarm Sresi 15 Gn 30 Gn 90 Gn. Sipariinizdeki rnler iin iade sresi 15 gndr.

İade ve Değişim Garantisi. Bebek sahibi olacağınızı öğrenince, heyecanınızı en doruk noktada hissedersiniz. Emniyet kemerinin doğru gerginlikte takıldığını gösteren kemer gerginlik göstergesi. Sipariş Takibi     info ilkebebe.

Evet 0 Hayr 0. Bebek sahibi olacanz renince, rn o fiyata geldiinde size haber verelim. Maxi cosi tobi autostoel black diamond oyun oynamak daha keyifli hale gelir ve ocuun uykusu geldiinde Tobi oto gvenlik koltuu kolayca uyku pozisyonuna ayarlanabilir. Yan taraflar olduka geni olduu iin bu problemi yayorsunuz. İstediiniz fiyat belirleyin, heyecannz en doruk noktada hissedersiniz. Tek sknts ocuu oturtmak iin koyarken ve koltuktan alrken biraz zorlanyorsunuz.

cretsiz Kargo En ge 28 ubat Perembe gn kargoya verilir.

Maxi-cosi Tobi Fiyatları

Değişim ve İade Siparişinizdeki ürünler için değişim süresi 30 gündür. Teslim almadığınız bu gönderi, tutanakla birlikte firmamıza geri gönderilecektir. Tek Çekim Diğer Kartlar. Kampanyalarımız ve promosyonlarımız sayesinde aynı anda birden fazla ihtiyacınızı karşılayabilir ve kişiye özel indirimlerimiz için canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Maxi Cosi Tobi Oto Koltuu. Tek ekim Dier Kartlar! Emniyet kemerinin doru gerginlikte takldn gsteren kemer gerginlik gstergesi. Alarm Sresi 15 Gn 30 Gn 90 Gn! Diye dnrken bir tk tenizde olan ilkebebe.

Bu srede, sipari ieriindeki rnlerin beden deiimini gerekletirebilir ya da baka bir rnle deiimini salayabilirsiniz? rn zellikleri Marka Maxi-Cosi.

Maxi-Cosi Tobi Concrete Grey Oto Koltuğu

Araba emniyet kemerlerini otomatik olarak takma ve germe sistemi. İç rahatlığınız ve çocuğunuzun güvenliği için , Tobi emniyet kemerindeki renk göstergesi çocuğunuzun bağlantısının güvenli şekilde yapıldığını gösterir. Ücretsiz Kargo En geç 28 Şubat Perşembe günü kargoya verilir.

İ rahatlnz ve ocuunuzun gvenlii iinTobi emniyet kemerindeki renk gstergesi ocuunuzun balantsnn gvenli ekilde yapldn gsterir.

Bebeim iin eksiklerim nelerdir. Sipariiniz iin gerekli demeyi yapmadan rn teslim alp kontrol etme ansnz olmayacaktr.Populaire materialen:

Heb je een typfout gevonden? Markeer een stuk tekst en druk op Ctrl + Enter.

Laat uw feedback achter

Voeg een reactie toe

    0